HAKKIMIZDA

 

Değerli Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız ve Çalışma Arkadaşlarım,

 

GÜNKAR  Ailesi olarak sektör 15 yılı iş hayatında 36 yılı  geride bırakmanın gururunu yaşadığımız bu günlerde, geleceğe daha güçlü ve umutlu bakabilmenin heyecanı içindeyiz. Ülkesel  düzeyde itibarlı bir kurumsal yapıya erişmek ve ülkemizdeki yaşam kalitesinin arttırılmasına katkıda bulunmak hedefi ile çıktığımız bu yolculukta web sitemizin yeni yüzüyle sizlerle birlikteyiz.

 

Kurulduğu günden bu yana sektöründe başarılı ve öncü çalışmalara imza atan GÜNKAR İLAÇ TEMİZLİK İNŞAAT NAKLİYAT TEMİZLİK TİZMETLERİ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ. olarak yenilikçi anlayışımızı iş süreçlerine de yansıtarak fark yaratıyor, başarılarımızın ülkemizin başarısı olduğu bilinciyle hareket ediyoruz.

 

Bu doğrultuda; kurumsal yüzümüzü ve altyapımızı da çağın getirdiklerine uygun şekilde yenileyip geliştirmekle beraber, yapmış olduğumuz yenilikleri  paylaşmaktan mutluluk duyarız.

 

Değişimden uzak kalmak, direnmek yerine; ortaya çıkan yeni büyüme fırsatlarını yakalıyor, onları en iyi biçimde değerlendirerek kazancı arttırmak ve paylaşmak için çalışıyoruz. Rekabetten çekinmiyor bilakis rekabetin itici gücüne inanıyoruz. Elbette ki dengeyi sağlayıcı önlemler alarak yürüyoruz. Rekabetçi kimliğimizi bu anlamda güçlendiriyoruz.

 

Ürün çeşitliliğimiz Avrupa’nın önde gelen markalarıyla  fark yaratmaktadır.  Ürün ve hizmet garantisi vererek, satış kanallarını kesintisiz destekliyoruz. Her zaman olduğu gibi pazardaki gereksinimleri takip ederek, müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyoruz. GÜNKAR AİLESİ olarak mutlak suretle Türkiye’deki ilgili bakanlıkların tüm Teknik Yönetmeliklerine uyumlu ve Avrupa Topluluğu Uyum Yasaları Standartları gereği belirlenmiş olan güvenlik testlerinden geçmiş kaliteli ürünleri ve bu ürünleri üreten üreticileri tercih ediyoruz. Siz müşterilerimizin güvenini  ve taşıdıkları değerleri arttırmak her zaman öncelikli hedefimizi oluşturuyor.

 

Müşterilerimizin ve sektördeki ortaklarımızın  bizi tercih etmelerindeki asıl nedeni çok iyi biliyoruz; sadece makine satan bir firma değiliz. Satış sonrası hizmet anlayışımız ve sunduğumuz uzman teknik destek ve sağladığımız müşteri odaklı çözümler ile paydaşlarımıza değerler katıyoruz. Ürün yönetimini en iyi biçimde gerçekleştirerek, verimlilik ve karlılık dağıtıyoruz. Böylece taşıdığımız markaların pazar paylarını genişletiyoruz.

 

Risk yönetiminin iş yaşamının doğasında var olduğunu kabul ediyoruz. Verimlilik ve karlılık yolunda, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız adına alınması gerekli riskleri almaktan çekinmiyoruz. Ekonomik belirsizliklerin, kısa vadeli planları imkânsızlaştırdığı dönemlerde bile, güçlü refleksler göstererek, en karmaşık gözüken, aşılmaz sanılan koşulları, yenilikçi uygulamalarımız ve paydaşlarımıza desteğimizle aşıyoruz.

 

Bu yolda bize inanan, bizimle birlikte yürüyen, yanımızda olan tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza da buradan bir kez daha GÜNKAR AİLESİ adına teşekkür ediyorum.

 

Güveniniz, gücümüzdür,

 

Hacı Yusuf GÜNDÜZ